O spoločnosti

Spoločnosť BEHMAR s.r.o. bola založená v roku 2007. Naša spoločnosť sa od svojho počiatku zaoberá opláštením hál, skladov a priemyselných objektov. S postupným rozvojom sme naše služby rozšírili o CNC ohýbanie, CNC vysekávanie a delenie materiálu, čím sme si vybudovali stabilné miesto a dobré meno medzi súčasnými a budúcimi zákazníkmi.

Vďaka dlhoročnej skúsenosti dosahujeme najvyššiu kvalitu v oblasti opláštenia budov a výroby plechových súčiastok. Široký technologický sortiment strojov, nástrojov a kvalifikovaní pracovníci sú zárukou, že požiadavky našich zákazníkov budú splnené podľa ich predstáv. Naša práca je našou vizitkou, ktorá vyniká kvalitou a bezprostredným spracovaním.

Hlavnú časť výroby našej spoločnosti tvoria lemovacie lišty, profily, fasádne elementy a komínové systémy.  V prípade potreby sme Vám schopní vyrobiť klampiarske produkty na mieru.

Náš postoj nám vytvoril dobré partnerské vzťahy s väčšími firmami, s ktorými vedieme úspešnú dlhoročnú spoluprácu, o čom svedčí značné množstvo zrealizovaných stavieb po celom Slovensku aj v zahraničí.